UŞAK EVDEN EVE NAKLİYAT

ÜNALAN NAKLİYAT TESCİLLİ MARKASIDIR

KURUMSAL DETAY

KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMET

TÜM NAKLİYE İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BURADAYIZ.

HİZMETLERİMİZ

SİGORTALI VE GÜVENLİ

TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

HİZMETLERİMİZ

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Uşak ilçe ve semtlerinde ev eşyası taşıtmak için firmamıza ulaştığınızda firmamız yetkilisine eşyalarınız, bulunduğunuz katlar ve mesafe hakkında bilgi verdikten sonra ortalama bir şehir içi Uşak evden eve nakliye ücreti öğrenebilirsiniz.


ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirlerarası ev eşyası taşıtmak için Ünalan evden eve asansörlü nakliyat firmamıza ulaştığınızda ilk etapta eşyalarınızın kapasitesine göre nakliye aracımız belirlenmektedir. Taşınacağınız ilin kilometresine ve bina kat durumuna göre nakliye ücreti belirlenmektedir.

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Asansör sistemi ile taşımanın işleyişi taşınacak yerin firmamız elemanı tarafından keşif yapılarak binanın asansör kullanımına müsait olup olmadığına karar verme ile başlar. Bu doğrultuda bina durumu uygun ise asansör kurulumu yapılır. 15 kata kadar uzanan asansörümüzle profesyonel asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

SİGORTALI NAKLİYAT

Sigortalı Tasıma hizmeti sehirlerarası tasıma sırasında olusabilecek herhangi bir kaza durumunda, düzenlenen trafik tutanağına istinaden müsteri zararının sigorta sirketi tarafından karsılanmasıdır.KURUMSAL

UŞAK EVDEN EVE NAKLİYAT

Uşak evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat. Evden eve nakliyat titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir. Ünalan Evden Eve Nakliyat olarak mutluyuz; çünkü güveninizi kazanıyoruz.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız, çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

Uşak Evden Eve Nakliyat; evden eve, şehirler arası ve asansörlü nakliyat sektöründe kaliteli ve uzman personeliyle müşterilerine sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

K3 YETKİ BELGESİ

Araçlarımızın Tamamı K3 Yetki Belgesine Sahiptir.

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler oluşturmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

DEĞERLİ MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

İletişim Numaralarımızda Bizlere Ulaşarak Adresinizi Bırakın Ekibimiz Sizleri En Kısa Sürede Ziyaret Ederek Ücretsiz Keşif İşlemlerini Gerçekleştirsinler

Keşif Sonucunda En Uygun Fiyat Teklifini Sizlere Bildirelim.

Sizin Belirlediğiniz Gün Ve Saatte Uzman Ekibimiz İle Evinize Geliyoruz. Asansör Kurulumu, Mobilyalarınızın Demontesi ve Eşya Paketleme İşlemleri Sonucunda Tüm Evinizi Araçıma Yüklüyoruz. Yeni Evinize Taşıma İşlemi Gerçekleştirdikten Sonra Paketleri Açarak Eşyalarınızı Yerleştirip Mobilyalarınızı Tekrar Kurarak İşleminizi Tamamlıyoruz.

Sizlere Sorunsuz Bir Şekilde Yeni Evinizi Teslim Ediyoruz. Mutlu Günlerde Oturmanızı Temenni Ederek Sizlerin Yanında Ayrılıyoruz. Tüm Görüş ve Önerilerinizi Bizlere Bildirmenizi Rica Ederiyoru.

ÜCRETSİZ EKSPERTİS İÇİN NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM
UŞAK EVDEN EVE NAKLİYAT
COPYRIGHT 2017 KARUN MEDYA